Zápas proti Benátkám jsme nezvladli.Z druhého kola nemáme ani bod.

16. září 2013 v 10:48 | Jaroslav Homola

SK Jungle Fever Kladno - HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou 2:3

(2.kolo - 2.NHbL,15.9.2013)
2.JUNGLE-BENÁTKY 2:3. V druhém domácím utkání jsme zůstali bez bodu.V první třetině byl náš výkon docela nemožný,neschopnost vyhodit míček,dát si přihrávku a místo disciplíny 16 trestných minut.
Jen díky skvělému Fajtovu byl stav jen 0:1.Ve druhé části jsme se částečně zvedli,ale rozhodující moment utkání nezvládli-Po snížení bojovníka Martina Špačka již po 9 vteřinách propadla druhá formace a soupeř snadno odskočil na 1:3.Ve třetí třetině jsme hru stáhli a konečně dostali benátské pod tlak,ale ujal se pouze důraz Míry Petráška a ač měl Michal Kasner na holi vyrovnání tentokrát jsme si bodovat nezasloužili a
o dobrý vstup do sezony budeme bojovat příští víkend v dvojkole kdy v sobotu ráno jedeme na Palmovku a v neděli hostíme Kelty.
Jungle: Fajt--Holomčík,Jůdl-Vrkota,Kasner,Špaček---Petrášek,Petřík-Novotný,Růžička,Řebík--Ibl,Pánek-Náprstek,Klepetko

Další zápas SK Jungle Fever Kladno bude následovat v sobotu 21.9. od 11:00 proti celku Bohemia Benders Ďáblice a následně v neděli 22.9., se tým Jungle Fever představí proti doma,proti celku z Nižboru.

Fotky z utkání: ZDE

Na startu ligy jsme si připsali otočený zápas a nakonec dvoubodové vítězství.

13. září 2013 v 0:23 | Jaroslav Homola |  Články

SK Jungle Fever Kladno - South Park Cows Praha 3:2 sn

(1.kolo - 2. NHbL, 8.9.2013)
První třetina byla v podstatě oťukávací, ale ve druhé Krávy využili početní výhodu 5-3 a vzápětí odskočili na 0:2 i přesto,že jsme stále byli aktivnější leč naše koncovka jalová.
(foto: Zbyněk Zíma)
V třetí části jsme zamíchali sestavou,zrychlili střídání a pohyb a nově složená formace mladých pušek zařídila včasné vyrovnání.Nejprve po efektní akci Sikora-Špaček snižoval Jarda Řebík,za chvíli po přistrčení Řebíka s přehledem srovnal Michal Kasner.Zápas jsme mohli i rozhodnout ale opět nás zbrzdilo oslabení 5-3 i když tentokrát jsme tlak ustáli a Michal Kaiml klíčovým zákrokem odmítl soupeřovo vedení a nakonec vychytal i nájezdy soupeře v rozstřelu. V něm se nemýlili Řebík s Kasnerem a zařídili pro nás důležitý bod navíc.
Na úvod ligy to jistě nebyl ideální výkon,ale výhra se počítá a příští neděli nás doma prověří tradiční a silný rival z Benátek.JUNGLE: Kaiml-Sikora,Jůdl-Špaček,Kasner,Řebík--Satýnek,Holomčík-Barták,Růžička,Vrkota--Ibl,Petrášek-Kuda,Pánek,Novotný-Petřík. Střely 64:43 !!?! Vyloučení 4:2,Využití 0:1.Zajímavostí je ač jsme měli jen 4 vyloučené,pokaždé to bylo do tří.

Další zápas SK Jungle Fever Kladno bude následovat v neděli 15.9. od 11:00 - hokejbalové hřiště Kladno Sítná u GDM a soupeřem bude výborný tým Benátek nad Jizerou.

Hvězda víkendu:

Jaroslav Řebík:
V nové a vpravdě historické sezoně našeho klubu se dočkáte nových log,rubrik a fungujících webovek.První vlaštovkou je rubrika "hvězda víkendu",kterou se zcela po zásluze poprvé stává JAROSLAV ŘEBÍK, který se podílel na všech našich brankách(2+1) včetně vítězného nájezdu.Zde rozhovor s vítězem:
Věk a původ? 20 let,Kladno - Jungle,5 let v klubu,přes dorost v národce a extralize jsem se dostal do A týmu
Sportovní úspěch? postup v hokeji do extraligy,druhý v bodování Jungle v extraligové sezoně SD
Oblíbený sportovec? je jich víc,ale jmenuji taťku Rudu Kollera!
Hudba? česká scéna,Wanastovki,Lucie,Klus
Rituál? Samozřejmě mám,ale nikdo o tom neví...
Co Tě baví? hokejbal,led,přítelkyně,pes
Životospráva? to nikdy neřešim!
Zajímavost? Určitě jsem hodně drzý hráč,jak na rozhodčího,tak na spoluhráče,netypický bažant.
Přezdívka? SYNEK.
Tak Ti Synku přejeme mnoho dalších úspěchů,vítězných branek i přihrávek a tu drzost vůči protihráčům,hlavně obráncům a golmanům.A děkujeme za rozhovor.

Ahoj!

Baví Tě hokejbal? Chtěl by jsi ho hrát? Myslíš,že na to máš a věříš si?
Tak není nic jednoduššího,než nám napsat a to buď prostřednictvím:

1. Emailové adresy:
skjunglefever@seznam.cz a jako předmět zadej: Nový hráč

2. Facebooku:

My ti určitě dáme vědět.Nebo jako poslední možnost,přijď osobně na náš trénink.
Tréninky jsou každou středu od 18:30 (sraz v 18:00).Ale POZOR! Trénujeme a hrajeme
na hokejbalovém hřišti Sítná - u GDM.Nikoli u zimnho stadionu.