Zápas proti Benátkám jsme nezvladli.Z druhého kola nemáme ani bod.

16. září 2013 v 10:48 | Jaroslav Homola

SK Jungle Fever Kladno - HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou 2:3

(2.kolo - 2.NHbL,15.9.2013)
2.JUNGLE-BENÁTKY 2:3. V druhém domácím utkání jsme zůstali bez bodu.V první třetině byl náš výkon docela nemožný,neschopnost vyhodit míček,dát si přihrávku a místo disciplíny 16 trestných minut.
Jen díky skvělému Fajtovu byl stav jen 0:1.Ve druhé části jsme se částečně zvedli,ale rozhodující moment utkání nezvládli-Po snížení bojovníka Martina Špačka již po 9 vteřinách propadla druhá formace a soupeř snadno odskočil na 1:3.Ve třetí třetině jsme hru stáhli a konečně dostali benátské pod tlak,ale ujal se pouze důraz Míry Petráška a ač měl Michal Kasner na holi vyrovnání tentokrát jsme si bodovat nezasloužili a
o dobrý vstup do sezony budeme bojovat příští víkend v dvojkole kdy v sobotu ráno jedeme na Palmovku a v neděli hostíme Kelty.
Jungle: Fajt--Holomčík,Jůdl-Vrkota,Kasner,Špaček---Petrášek,Petřík-Novotný,Růžička,Řebík--Ibl,Pánek-Náprstek,Klepetko

Další zápas SK Jungle Fever Kladno bude následovat v sobotu 21.9. od 11:00 proti celku Bohemia Benders Ďáblice a následně v neděli 22.9., se tým Jungle Fever představí proti doma,proti celku z Nižboru.