Výhra nad pražským Spectrem.

24. září 2014 v 10:42 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

2. SPECTRUM-JUNGLE 2:3sn(0:0,1:1,1:1).

V deštivém čimickém ránu jsme vyválčili 2 body což je vůbec první výhra klubu ve zdejším areálu. V první třetině jsme sice měli optickou převahu, ale hráli jsme spíše po rozích,chyběl důraz před brankou a lepší spolupráce s obránci.Důraz předvedl až na začátku druhé části Radek Janatka,který pohotovou dorážkou otevřel skóre.Bohužel v dalším střídání stejné formace z našeho tlaku utekl soupeř a přesnou střelou k tyči srovnal. I když jsme dnes předvedli disciplinovaný výkon tak Spectrum jednu ze dvou svých přesilových her využilo a ve třetí třetině šlo do vedení.Náš následný tlak vyústil v dvouminutovou hru bez brankáře kde se ukázalo,že hra s beky se opravdu vyplácí.Po souhře Janatky a Schnaubelta s obránci, po příhře Sikory srovnal 32 sekund před koncem kapitán Pavlík střelou od modré čáry. Specialista na nájezdy Karel Fajt pak domácím čuchnout nedal a v druhé sérii vystřelil bod navíc Michal Javůrek.Výkon jistě optimální nebyl, ale dva body přistály na Kladně.STŘELY: 15:18, VYLOUČENÍ 5:2, VYUŽITÍ 1:0

JUNGLE: Fajt---Sikora,Pavlík-Soukup,Satýnek---Kuliha,Schnaubelt,Javůrek--Náprstek,Prajzler,Klepetko--Janatka,Omrai,Voráček