Důležitá výhra nad Rakovníkem!

1. října 2014 v 20:41 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

JUNGLE-RAKOVNÍK 5:2 (2:0,2:2,1:0).

Jungle zase táhne! Před velmi slušnou návštěvou jsme úřadujícího mistra přehráli a připsali si po dobrém výkonu všech 16ti borců 3 body do tabulky. Zápas jsme začali naší nátlakovou hrou což nám přineslo převahu a rovněž vedení 2:0.Důraz před brankou přetavil v první gól Tomáš Sikora a na konci třetiny vymetl šibenici Martin Špaček.Na oba zásahy přihrávala naše nově utvořená dvojice Schnaubelt-Šťastný.Ve druhé části náš tlak nepolevoval a zejména první formace uzamkla rakovnické v jejich pásmu.Udeřila však ta druhá když skvělou příhru Kulihy nekompromisně od modré zužitkoval již třetí trefou v sezoně David Pavlík.Potom se však probudili hvězdy hostů-nejprve v početní výhodě skóroval Soukup a vzápětí snížil geniálně Pospíšil.Důležité odskočení však v naší přesilovce zajistil dorážkou opět Martin Špaček-4:2.Kdo v poslední třetině čekal tlak mistra odcházel zklamán.Naše nasazení neopadlo a soupeři jsme povolili jen 2 střely.Hattrick tak mohl dovršit Martin Špaček, který tak výborné utkání střelecky uzavřel.Bylo to povedené nedělní odpoledne a jedeme dál.Neusněme!! STŘELY: 27:16,PŘESILOVKY 5:4,VYUŽITÍ 1:1. JUNGLE: Holeček--Sikora,Voráček-Šťastný,Schnaubelt,Špaček---Ibl,Pavlík-Kuliha,Kasner,Javůrek---Soukup,Satýnek-Janatka,Náprstek,Řebík--Kaiml,Klepetko

Komentář trenéra Sikory: Na zápas s Rakovníkem jsme se poctivě připravovali. Viděl jsem na týmu, že se těší, ale že jdeme do utkání se zdravým respektem. Tak jsme taky k tomu přistoupili.
Od první třetiny jsme si začali vytvářet řadu šancí s tlakem do brány. To se nám taky vyplatilo. Ve druhé třetině jsme malinko vypadli z koncentrace, hra se hodně vyrovnala. Opět jsme se nevyvarovali několika chybám. Ve třetí třetině jsme Rakovník už k ničemu nepustili a zápas dotáhli do úspěšného konce. Jsem rád za tři body, ale to je vše. Pořád děláme mraky taktických chyb a je na čem pracovat.