Rozhovor s další letošní posilou - Michalem Javůrkem!

29. října 2014 v 21:37 | Autor: Tomáš Sikora |  Rozhovory s hráči
Ahoj Michale, pozvali jsme si tě, na krátký rozhovor.Nejdříve nám řekni, jak došlo ke spojení mezi tebou a Junglem?
Ahoj. Tak došlo k tomu díky Bakymu, řekl bych náhodou. Od našeho trenéra Sikiho jsme měli možnost zkusit přípravu s extraligovým týmem Kertu. Dopadlo to tak, jak to dopadlo. Siki chtěl Bakyho v Junglu už před sezónou a dotáhl tam i mě. A díky tomu jsem tady a jsem za to moc rád!

V loňských sezónách jsi nastupoval za rezervu kladenského ALPIQU. Celkově to nebylo moc úspěšné. Co bylo příčinou?
Nastupoval jsem tam poslední dvě sezóny a ani jedna nebyla úspěšná L (obě jsme skončili na dně tabulky). Příčinou byl špatný přístup hráčů i trenéra k tréninkům a projevilo se to i v zápasech. Scházelo se nás 8 a zápasy nebyly o moc lepší. Proto jsme skončili, jak jsme skončili. Dál to komentovat nebudu.
V Junglu Fever jsi se velmi rychle vypracoval do první formace. Pravidelně nastupuješ s Filipem Kadlecem a tvým dlouholetým kamarádem Ondrou Bakalárem. Všichni tři jste si padli do noty, aspoň to tak vypadá?
Myslím, že je úplně jedno kdo v jaké lajně nastupuje. Máme hodně vyrovnaný tým, takže je jedno jestli jste první, druhá nebo třetí. A to že to padlo na mě, Bakyho a Žaluda nic neznamená. Ano, do noty jsme si padli hnedka od prvního utkání, co k nám do lajny Žalud přišel. Snažíme se to hrát co nejjednodušeji a zatím nám to vychází (snad).

V aktuálním ročníku se ti bodově a střelecky daří. Změnil si něco proti minulým sezónám?
To, že se mi zatím střelecky daří, je zásluha celé naší lajny a všech kluků. I díky Sikimu, že mi dává hodně prostoru jak v oslabeních, tak v přesilovkách. Je jedno kdo ty góly bude dávat, hlavně že se bude vyhrávat, to je nejdůležitější. Ke každému zápasu se snažím přistupovat stejně, ať to bylo loni za ALPIQ nebo teď v Junglu!


Kádr Jungle prošel během léta velkou obměnou. Jaký je celkový pohled na tým?
Nevím, jestli tahle otázka je přímo pro mě. To spíš pro kluky co přes léto dřeli. Já přišel do týmu těsně před začátkem sezóny a kluky co tu hráli v loňské sezóně neznám. Až na pár jedinců.

V čem si myslíš, že jsou v týmu ještě rezervy a na čem by se mělo zapracovat? Z pohledu vedení nebo hráčů?
Určitě musíme natrénovat přesilovky, to je náš největší nedostatek. Přesilovky rozhodují zápasy, a když je dostatečně nenatrénujeme, tak se nám to může vymstít. Hlavně se musíme scházet na tréninky, jinak nenatrénujeme nic..! Na vedení týmu bych neměnil nic, jen od hráčů by mohl být lepší přístup k tréninkům, chceme něco dokázat ne?!

Máš ty nějaké osobní cíle v hokejbale? Chtěl by ses někam posunout?
Především bych chtěl postoupit s Junglem do první národky. Případně bych chtěl nakouknout do extraligy v jakémkoliv týmu.

Minulý víkend jste měli volno, ale tuto sobotu Vás čeká zápas proti Kert Parku B. Co od tohoto zápasu očekáváš?
S Junglem jsme volno měli, ale jako většina kluků z našeho týmu hraju ještě kladenskou ligu, tak že se pořád hejbu :D . Kert, no ty kluky co tam hrajou neznám, ale doufám, že to nebude průběh jako s Boleslaví. Chceme si zahrát a očekávám rychlý hokejbal a budou určitě rozhodovat individuální chyby. Doufám, že jich uděláme méně než soupeř. Především musíme pomoct gólmanům, kteří chytají výborně a jen díky nim jsme tam, kde momentálně jsme.

Díky za rozhovor.
Díky čau.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 josef josef | E-mail | 26. ledna 2015 v 14:49 | Reagovat

Tak především plne souhlasim z názory a a odpovědi ohledně rozhovoru s M.J. a co se me tyče jako člověku kterého znám jen zřídka tak i přesto mu moc fandim aby se dostal do Te extraligy jelikož vím že už dlouho jeto jeho sen. A pokud lidé jako Já a ostatní co ho vtom jen podpoříme se tam přece jen dostane takže za mne Míšo držím ti palce a ty to das. A v letošním roce ať sou tve úspěchy jen ty nejlepší . dit ty nato mas už davno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama