Série výher pokračuje!

5. října 2014 v 21:44 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

4.JUNGLE-KOVO B 2:1(0:0,2:0,0:1)

Tvrdě vybojované však zasloužené vítězství nás udrželo na bodové vlně a naši fanoušci odcházeli spokojeni. Utkání mělo opět výborné tempo a kvalitní pražský soupeř udržel naší aktivitu v první části na uzdě-0:0.Druhé třetiny se nám zatím nevedli,ale dnes se to zlomilo.Střeleckou taktovku si pro tentokrát vzal Michal Javůrek-Nejprve posvětil šikovnou dorážkou vydařenou premiéru dvojice Kadlec-Bakalár v našich barvách,vzápětí se v přesilovce opět orientoval v předbrankovém prostoru nejlépe-2:0.Zápas jsme zde měli určitě rozhodnout,střely byly 11:4, ale nestalo se a v třetí části začalo Kovo kousat.Tlačilo se před naší klec, kterou ale zavřel jistý Jakub Holeček.Naopak z brejků jsme doslova zazdili tři tutové šance a tak byl protivník po šťastném přesilovkovém zásahu ve hře o body až do konce.Dnes jsme tedy v koncovce selhali-přesto bereme tři body.Zvláštní dík jistě patří dvojici Šťastný-Schnaubelt,kteří neváhali a oblékli náš dres i po předcházejícím extraligovém utkání,kde byli plně vytíženi.STŘELY: 21:16 PŘESILOVKY 6:4 VYUŽITÍ: 1:1

JUNGLE: Holeček--Voráček-Sikora--Schnaubelt,Kasner,Šťastný---Ibl,Pavlík-Bakalár,Kadlec,Javůrek---Řebík,Satýnek-Janatka,Omrai,Náprstek,Prajzler

Komentář trenéra Sikory: Bylo to pro nás hodně těžké utkání. 3 bodů si velice cením, protože Kovo k nám rozhodně nepřijelo bránit. Hráli fyzický hokejbal založený na nepříjemném napadání a rychlými protiútoky. V tom určitě překvapili. V první třetině jsme se zbytečně zbavovali míčků, nepomáhali si a vyráběli jednu hrubku za druhou. Byli jsme nuceni udělat zěmny v sestavě. Tento zápas nás prověřil po psychické stránce a taky jsem se přesvědčil, že jsme na tom dobře fyzicky, protože dovedeme bojovat a makat po celých 45 minut. I takové zápasy v soutěži budou a my musíme být po všech stránkách odolní a táhnout za jeden provaz jako TÝM! Jak jsem říkal na začátku. Cením si tří bodů, zápas ukázal že se v něm začínají objevovat věci, které trénujeme, ale pořád je tam dost chyb, které jsme schopni vyrobit a na tom musíme opravdu zapracovat.