V Horních Měcholupech lítal kanár.

13. října 2014 v 9:02 | Autor: Ondřej Joch |  Články o utkáních

5. SOUTH PARK COWS - JUNGLE FEVER 0:6 (0:1,0:1,0:4)

Sobotní ráno jsme zajížděli k dalšímu utkání do Horních Měcholup. Kde nás čekal náš tradiční soupeř South Park Cows. Podle předchozích zápasů s tímto soupeřem se dalo očekávat utkání kde mnoho branek padat nebude. První třetině jsme na soupeře vletěli a gól se nám vstřelit nepodařilo, to se podařilo až půl minuty před koncem první třetiny, kdy využil důrazu celé lajny před brankou Michal Javůrek, když baseballovým úderem uklidil míček do branky. Do druhé třetiny jsme šli s tím pokračovat v nastoleném tempu a přidat nějakou další branku. To se nám povedlo hned v páté minutě, kdy se opět po skvělém důrazu u branky prosadil Ondra Bakalár a navýšil naše vedení na 2:0. Jak už bývá u nás zvykem, po vstřelené brance jsme polevili a začal hrozit i soupeř, ale velmi dobrými zákroky nás podržel v brance Michal Kaiml. Do poslední třetiny jsme měli skvělý nástup, kdy se prosadil po dalším důrazu před brankou, tentokrát třetí lajny Jarda Řebík. O další tři minuty později se prosadil v signalizované výhodě, již po druhé v utkání Michal Javůrek a zvýšil naše vedení už na 4:0. Tento gól definitivně zlomil našeho soupeře a hlavně se projevila naše skvěle odmakaná letní příprava. Soupeře jsme jasně přehrávali a bylo jen otázkou času jestli přidáme ještě nějaké další góly. Na již 5:0 zvýšil opět Michal Javůrek, který tím tak dovršil svůj hattrick. Dokonce utkání se nám podařilo přidat ještě jednu branku. Kdy se po kombinaci v přesilové hře prosadil druhým gólem v utkání Jarda Řebík, tím tak uzavřel na konečné skóre 0:6. V zápase se, tak konečně pořádně prosadili naši útočníci. 4 naše góly jsme dnes dali s před brankového prostoru, kde jsme uplatnili náš důraz. Takže jedeme dál Jungle. GO JUNGLE GO.
STŘELY: 18:21, PŘESILOVKY 2:2, VYUŽITÍ 0:2

JUNGLE: Kaiml, Holeček - Sikora 0+3, Voráček, Pavlík, Ibl, Satýnek---Javůrek 3+1-Bakalár 1+0-Kadlec 0+1---Kasner 0+1-Janatka-Prajzler 0+1---Omrai 0+1-Růžička 0+2-Řebík 2+0

Komentář k utkání od trenéra Sikory: Na utkání s Cows jsme se připravovali. Věděli jsme že na plastovém povrchu nemsíme míčky přidržovat, musíme hrát jednoduše a hlavně disciplinovaně. V první třetině jsme si na povrch víceméně zvykali. Domácí si vytvořili velmi slušné šance a po první třetině jsme mohli klidně prohrávat. Podržel nás gólman a my pomalu přebírali otěže zápasu na naší stranu.
Jsem spokojen se třemi body, ale opět jsme se nevyvarovali chyb, na kterých pracujeme v tréninku. Zbytečně přidržujeme míčky, z toho pramení ztráty a na můj vkus ještě málo spolupracujeme v útočném pásmu. Zápas a výsledek určitě ovlivnilo nepříjemné zranění nejlepšího hráče Cows T.Borkovce. Tímto mu na dálku přeji brzké uzdravení.