Listopad 2014

Jungle se s první částí sezóny, loučí prohrou, podlehl Rakovníku.

24. listopadu 2014 v 16:26 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

12.HBC Rakovník-SK Jungle Fever Kladno 5:2 (1:0,1:1,3:1)

V posledním zápase podzimu jsme v Rakovníku zaslouženě podlehli,přesto je naše dosavadní ligová bilance výborná :10 vítězství a 2 prohry.Na jaře chceme být ještě lepší.
V utkání o čelo rakovničtí využili své domácí prostředí dokonale a s dvanácti muži v poli porazili šestnáct našich kladenských. Zápas ovlivnilo i odložené extraligové klání a tak nakonec obě družstva využila některé borce z Alpiqu. Nejvíce zazářila hvězda naší ligy, nepolapitelný Jan Pospíšil(2+0).Domácí byli od začátku v lepším pohybu než Jungle, který musel spoléhat hlavně na Holečka v brance. Ani on ale nemohl čelit dělovce Pospíšila po školácky prohrané buly v obraném pásmu hostů 1:0. Po další hrubé chybě kladenských v oslabení zvyšoval na 2:0 jednoduchou brankou Ondra Tvarůžek na začátku druhé části, ale po ní začal být aktivnější Jungle a Jaroslav Řebík v přesilovce prostřelil novou posilu Rakovníka v kleci Tomáše Linharta 2:1. Před slušnou diváckou kulisou se ve třetí části hrál nejlepší hokejbal(střely 14:14). Akce střídala akci,tyče zvonily na obou stranách a k vidění byly i branky.Nejprve Martin Stahl z nepřehledné situace zvýšil,ale Vladimír Náprstek dal 3 minuty před koncem pěkným blafákem ještě naději hostům 3:2.Tu rázně utnul opět Jan Pospíšil a další expresní střelou z první zápas rozhodl.V závěru ještě z trestného střílení uzavřel skóre nejproduktivnější muž zápasu Miroslav Polívka(1+3).Rakovník zvítězil po zásluze a srovnal s Junglem vzájemné účty.Naše liga tak zažila další výborné hokejbalové představení.

Branky: 2 Pospíšil,Tvarůžek O.,Stahl,Polívka-Řebík,Náprstek
Střely:32:30 Přesilovky 3:4 Využití 2:1

JUNGLE: Holeček-Pavlík,Satýnek-Javůrek,Kadlec,Bakalár--Sikora,Voráček--Janatka,Schnaubelt,Král--Řebík,Ibl-Náprstek,Kasner,Prajzler,Omrai

Skvělý podzim pokračuje! Spectrum odjelo bez bodů.

18. listopadu 2014 v 9:22 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

11. JUNGLE-SPECTRUM 4:1(0:0,3:1,1:1)

" Domácí pevnost nepovolila" 6 zápasů v Aréně=18 bodů,skvělá to bilance našeho kladenského podzimu.Včera odjelo s prázdnou i SK Spectrum Praga.
Hosté nastoupili k utkání s přísnou defenzivní taktikou a čekali na svou příležitost v přesilovkách.V první třetině(11:2) jsme se potýkali s bídnou koncovkou,ale ve druhé části už to přišlo.Když se nedokázali prosadit naši forvardi,vzali to na sebe kompletně beci.Nejprve se po sólu prosadil Michal Voráček,ale soupeř Pavlem Uherem v přesilovce srovnal.Míra Ibl nám potom po vyhraném souboji u mantinelu vrátil vedení a za minutu nás z dálky uklidnil Tomáš Sikora.Na tyčky ještě zazvonili Radek Janatka s Tomášem Králem, ale definitivní razítko přidal naším padesátým gólem v sezoně opět po sólu kapitán David Pavlík.V závěrečném oslabení 3-5 ještě předvedl svou bravurní lapačku Jakub Holeček a 3 body zůstali opět v aréně.Čeká nás poslední hrací týden, který vyvrcholí sobotním utkáním podzimu od 14:00 v Rakovníku!! STŘELY 25:11 PŘESILOVKY 1:6!!!! VYUŽITÍ 0:1

JUNGLE: Holeček---Pavlík,Satýnek--Javůrek,Kadlec,Řebík---Sikora,Voráček--Kuliha,Král,Špaček---Ibl,Náprstek--Prajzler,Omrai,Janatka--Bakalár,Kasner

Komentář trenéra Sikory: Na zápas jsme se poctivě připravovali. Věděli jsme, že soupeř k nám nepřijede s taktikou otevřeného hokejbalu, ale bude hrát poctivě v zadu a čekat na bejky, což se taky potvrdilo. Dnes to nebyl pohledný zápas o kombinaci, ale o dobývání soupeřova obranného pásma. I když se dnes naši útočníci neprosadili, udělali obrovský kus černé té neviditelné práce, z čeho dnes těžili beci. V našem týmu je to, ale jedno, protože vše máme založené na týmovém pojetí hry. Mrzí mě šest našich vyloučených hráčů, protože fauly, které jsme udělali byly naprosto, ale naprosto zbytečné. Jsem rád za tři body a taky za to, že jsme se pozitivně naladili na zápas podzimu, který nás čeká teď v sobotu v Rakovníku.

Z "pražského" víkendu si Jungle odnáší první letošní porážku, ale také 3 body po výhře nad Hostivaří!

10. listopadu 2014 v 12:21 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

10.HOSTIVAŘ B-JUNGLE 2:5(0:1.2:3,0:1)

"Zpět na správné cestě"Z kluzkého plastu Koma arény přivážíme 3 body,včerejší ztráta je napravena.Do zápasu jsme vstoupili s pouhými 12 borci v poli a taktiku jsme přizpůsobili vysokému počtu domácích i stavu povrchu.V opatrné první třetině jsme šli do vedení když po ose Satýnek-Janatka,Řebík přesně uvolnil Javůrka a ten se dnes nemýlil 1:0.Ve druhé části domácí rychle srovnali,vedení nám pak vrátil skvělou tečí opět Javůrek,aby vzápětí vyrovnala hvězda Hostivaře Brož.Utkání se tak lámalo v přesilovkách-my udrželi přísnou disciplínu a naopak ve větším počtu rozhodli-Javůrek dorážkou zkompletoval svůj hattrick 3:2.V následující přesilové hře pak skóruje poprvé i Láda Náprstek po další výzvě Řebíka 4:2.V poslední třetině to hostivařští ještě zkusili,ale bez úspěchu.Finální podobu výsledku tak dal první brankou v sezoně Michal Kuliha.Díky všem borcům i lidem kolem týmu,kteří dnes jeli za velkou bojovnost a obětavost !!!STŘELY 25:34 PŘESILOVKY 1:6 VYUŽITÍ 0:2

JUNGLE: Holeček--Sikora,Pavlík-Ibl,Satýnek---Javůrek,Kasner,Voráček--Kuliha,Řebík,Janatka--Náprstek,Prajzler