Jungle opět neporažen. Nad reservou Kert Parku vyhrál 1:3!

2. listopadu 2014 v 10:53 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

8.KERT PARK B-JUNGLE 1:3(0:0,1:3,0:0)

Psychicky náročné utkání na horké půdě na Lužinách jsme zvládli a přivezli domů zasloužené tři body. Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a prvních sedm minut vyvinuli drtivý tlak,bohužel bez koncovky.Pak ale začaly fungovat provokace domácích,metr rozhodčích,hra se nám vytratila a s ní i koncentrace.Šest vyloučených do konce třetiny hovoří za vše...Naštěstí jsme měli klidnou sílu v brance:Jakuba Holečka.Do druhé části však přišlo jiné mužstvo.Přežilo s přehledem oslabení 3-5 a ukázalo,že v plném počtu dominuje.Nejprve Ondra Bakalár nahozením vykouzlil vedení, aby za 14 vteřin skvěle vypíchl Jarda Řebík a sólo bravurně zakončil pod horní tyč: 0:2.Domácí sice přichystali odpověď a z pěkného brejku snížili, vzápětí je opět zmrazil Jarda Řebík,který v přesilovce dělovkou opět vymetl pavouky nad vyrážečkou Lukáše Vargy.Domácí ve třetí třetině v podstatě rezignovali a Jungle s přehledem kontroloval průběh.Škoda velkých šancí co jsme ještě zahodili...Všichni nyní víme,že zápas nám vyhraje naše hra-rozhodně ne řeči k rozhodčím či soupeři. STŘELY: 32:46 VYLOUČENÍ 6:9 VYUŽITÍ 0:1.

JUNGLE: Holeček---Joch,Pavlík--Javůrek,Kadlec,Bakalár----Voráček,Sikora--Kuliha,Omrai,Řebík----Ibl,Satýnek--Janatka,Náprstek