Jungle se s první částí sezóny, loučí prohrou, podlehl Rakovníku.

24. listopadu 2014 v 16:26 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

12.HBC Rakovník-SK Jungle Fever Kladno 5:2 (1:0,1:1,3:1)


V posledním zápase podzimu jsme v Rakovníku zaslouženě podlehli,přesto je naše dosavadní ligová bilance výborná :10 vítězství a 2 prohry.Na jaře chceme být ještě lepší.
V utkání o čelo rakovničtí využili své domácí prostředí dokonale a s dvanácti muži v poli porazili šestnáct našich kladenských. Zápas ovlivnilo i odložené extraligové klání a tak nakonec obě družstva využila některé borce z Alpiqu. Nejvíce zazářila hvězda naší ligy, nepolapitelný Jan Pospíšil(2+0).Domácí byli od začátku v lepším pohybu než Jungle, který musel spoléhat hlavně na Holečka v brance. Ani on ale nemohl čelit dělovce Pospíšila po školácky prohrané buly v obraném pásmu hostů 1:0. Po další hrubé chybě kladenských v oslabení zvyšoval na 2:0 jednoduchou brankou Ondra Tvarůžek na začátku druhé části, ale po ní začal být aktivnější Jungle a Jaroslav Řebík v přesilovce prostřelil novou posilu Rakovníka v kleci Tomáše Linharta 2:1. Před slušnou diváckou kulisou se ve třetí části hrál nejlepší hokejbal(střely 14:14). Akce střídala akci,tyče zvonily na obou stranách a k vidění byly i branky.Nejprve Martin Stahl z nepřehledné situace zvýšil,ale Vladimír Náprstek dal 3 minuty před koncem pěkným blafákem ještě naději hostům 3:2.Tu rázně utnul opět Jan Pospíšil a další expresní střelou z první zápas rozhodl.V závěru ještě z trestného střílení uzavřel skóre nejproduktivnější muž zápasu Miroslav Polívka(1+3).Rakovník zvítězil po zásluze a srovnal s Junglem vzájemné účty.Naše liga tak zažila další výborné hokejbalové představení.

Branky: 2 Pospíšil,Tvarůžek O.,Stahl,Polívka-Řebík,Náprstek
Střely:32:30 Přesilovky 3:4 Využití 2:1

JUNGLE: Holeček-Pavlík,Satýnek-Javůrek,Kadlec,Bakalár--Sikora,Voráček--Janatka,Schnaubelt,Král--Řebík,Ibl-Náprstek,Kasner,Prajzler,Omrai
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama