Skvělý podzim pokračuje! Spectrum odjelo bez bodů.

18. listopadu 2014 v 9:22 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

11. JUNGLE-SPECTRUM 4:1(0:0,3:1,1:1)

" Domácí pevnost nepovolila" 6 zápasů v Aréně=18 bodů,skvělá to bilance našeho kladenského podzimu.Včera odjelo s prázdnou i SK Spectrum Praga.
Hosté nastoupili k utkání s přísnou defenzivní taktikou a čekali na svou příležitost v přesilovkách.V první třetině(11:2) jsme se potýkali s bídnou koncovkou,ale ve druhé části už to přišlo.Když se nedokázali prosadit naši forvardi,vzali to na sebe kompletně beci.Nejprve se po sólu prosadil Michal Voráček,ale soupeř Pavlem Uherem v přesilovce srovnal.Míra Ibl nám potom po vyhraném souboji u mantinelu vrátil vedení a za minutu nás z dálky uklidnil Tomáš Sikora.Na tyčky ještě zazvonili Radek Janatka s Tomášem Králem, ale definitivní razítko přidal naším padesátým gólem v sezoně opět po sólu kapitán David Pavlík.V závěrečném oslabení 3-5 ještě předvedl svou bravurní lapačku Jakub Holeček a 3 body zůstali opět v aréně.Čeká nás poslední hrací týden, který vyvrcholí sobotním utkáním podzimu od 14:00 v Rakovníku!! STŘELY 25:11 PŘESILOVKY 1:6!!!! VYUŽITÍ 0:1

JUNGLE: Holeček---Pavlík,Satýnek--Javůrek,Kadlec,Řebík---Sikora,Voráček--Kuliha,Král,Špaček---Ibl,Náprstek--Prajzler,Omrai,Janatka--Bakalár,Kasner

Komentář trenéra Sikory: Na zápas jsme se poctivě připravovali. Věděli jsme, že soupeř k nám nepřijede s taktikou otevřeného hokejbalu, ale bude hrát poctivě v zadu a čekat na bejky, což se taky potvrdilo. Dnes to nebyl pohledný zápas o kombinaci, ale o dobývání soupeřova obranného pásma. I když se dnes naši útočníci neprosadili, udělali obrovský kus černé té neviditelné práce, z čeho dnes těžili beci. V našem týmu je to, ale jedno, protože vše máme založené na týmovém pojetí hry. Mrzí mě šest našich vyloučených hráčů, protože fauly, které jsme udělali byly naprosto, ale naprosto zbytečné. Jsem rád za tři body a taky za to, že jsme se pozitivně naladili na zápas podzimu, který nás čeká teď v sobotu v Rakovníku.