Z "pražského" víkendu si Jungle odnáší první letošní porážku, ale také 3 body po výhře nad Hostivaří!

10. listopadu 2014 v 12:21 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

10.HOSTIVAŘ B-JUNGLE 2:5(0:1.2:3,0:1)


"Zpět na správné cestě"Z kluzkého plastu Koma arény přivážíme 3 body,včerejší ztráta je napravena.Do zápasu jsme vstoupili s pouhými 12 borci v poli a taktiku jsme přizpůsobili vysokému počtu domácích i stavu povrchu.V opatrné první třetině jsme šli do vedení když po ose Satýnek-Janatka,Řebík přesně uvolnil Javůrka a ten se dnes nemýlil 1:0.Ve druhé části domácí rychle srovnali,vedení nám pak vrátil skvělou tečí opět Javůrek,aby vzápětí vyrovnala hvězda Hostivaře Brož.Utkání se tak lámalo v přesilovkách-my udrželi přísnou disciplínu a naopak ve větším počtu rozhodli-Javůrek dorážkou zkompletoval svůj hattrick 3:2.V následující přesilové hře pak skóruje poprvé i Láda Náprstek po další výzvě Řebíka 4:2.V poslední třetině to hostivařští ještě zkusili,ale bez úspěchu.Finální podobu výsledku tak dal první brankou v sezoně Michal Kuliha.Díky všem borcům i lidem kolem týmu,kteří dnes jeli za velkou bojovnost a obětavost !!!STŘELY 25:34 PŘESILOVKY 1:6 VYUŽITÍ 0:2

JUNGLE: Holeček--Sikora,Pavlík-Ibl,Satýnek---Javůrek,Kasner,Voráček--Kuliha,Řebík,Janatka--Náprstek,Prajzler

Komentáře k víkendovým zápasům, trenéra Sikory:

Komentář k zápasu s Ďáblicemi:
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a prvních pět minut nepustili Ďáblice z pásma. Také jsme si vytvořili několik stoprocentních šancích, které jsme neproměnili hodně laxním zakončením. To ale bylo vše z celého zápasu co jsme předvedli. Po hrubých chybách ve středním a následně obranném pásmu jsme dostali naprosto zbytečný gól. Najednou jsme byli všude pozdě. Nedůrazní v osobních soubojích. Z toho pramenily vyloučení a místo na hru jsme se soustředili na rozhodčí co pískají. Vše co jsme udělali bylo špatně. Bohemia vyhrála zcela zasloženě. Tím sportovně gratuluji soupeři ke třem bodům. Hráli velice zkušeně, zhušťovali výborně prostor před brankou kam jsme se my měli problém dostat. Prohra musela přijít a doufám, že to bude pro celý tým velkým ponaučením.
Komentář k zápasu s týmem Hostivař B:
Na zápas do Horních Měcholup jsme odjížděli ještě v oslabenější sestavě než den před tím na Palmovku. Přizpůsubili jsme tomu taky taktiku s tím, že jsme hráli ze zabezpečené obrany a čekali na brejky, které přijdou. To jsme v zásadě dodržovali ale stále máme problémy s výpadkem koncentrace, že nejsme schopni stanovenou taktiku po celý zápas dodržovat.Vyšly nám rychlé brejkové situace a také dvě přesilovky. Bohužel dva góly co jsme dostali byly po naprosto zbytečných individuálních chybách. Od začátku se bohužel musel hrát velmi opatrný hokejbal díky povrchu který se po mrholení vytvořil. Jsem rád za tři body, ale šťastnější jsem spíše z toho že se nám nikdo vážně nezranil. Tohle kluziště nemělo s hokejbalem nic společného a jen to potvrdilo to, že plastový povrch ano, ale pod střechu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama