Gólová přestřelka v Mělníku skončila výhrou Jungle

22. března 2015 v 20:49 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

15.kolo HBC MĚLNÍK - SK JUNGLE FEVER 5:10 (1:1,2:3,2:6)

V zápase v kterém brankáři rozhodně neměli svůj den padlo celkem 15 branek a po šesti trefách v závěrečné třetině jsme si odvezli povinné tři body.Nicméně domácí s osmi hráči v poli u elektrárny v Horních Počaplech dokázali držet dvě třetiny krok a pět inkasovaných branek si už v žádném příštím duelu dovolit nemůžeme!! Naše herní i fyzická převaha se tak projevila až v závěru utkání.Pozitivní jsou určitě dvě premiérové trefy našeho nováčka v obraně Matěje Steigaufa, ta druhá padla dokonce v oslabení a uzavřela skóre na deseti přesných zásazích.Další dvě branky v oslabení přidal náš elitní střelec Michal Javůrek.Vítěznou branku si v čase 34:04 připsala naše posila z Alpiqu Jan Šťastný.Dále nás čeká náročný víkend se sobotním,časným výjezdem do Boleslavi a nedělním domácím kláním se třetím Kertem.

Střely: 21:42 Přesilovky 4:4 Využití 2:2 V oslabení 0:3

Sestava Jungle: Kaiml - Pavlík, Voráček, Sikora, Steigauf, Ibl, Náprstek - Javůrek, Král, Bakalár, Řebík, Eitler, Janatka, Šťastný, Prajzler, Husák

Komentář k utkání trenéra Sikory: Povinné tři body. Jinak bych to nenazval. Moc těžko se motivoval tým proti 8 lidem soupeře. Mělník nám srdnatě dvě třetiny vzdoroval díky naší velmi laxní obraně. 5 obdržených gólů je špatná vizitka naší obranné činnosti komplet všech hráčů. 15 branek v zápase se tak akorát mohlo líbit těm pár divákům, ale mně rozhodně ne. Příští víkend musíme rozhodně tuto činnost zlepšit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama