Krávy odjely z Kladna bez bodu

16. března 2015 v 10:56 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

SK Jungle Fever-South Park Cows 4:2 (3:2,1:0,0:0)

Do prvního jarního zápasu v naší aréně jsme šli v podstatě s pěti novými tvářemi a dvěma úplnými nováčky. I přesto, že výkon zatím nebyl ideální, urvali jsme všechny body a udrželi stoprocentní zisk doma.
V deštivé neděli mohli prokřehlí diváci sledovat divokou první třetinu.Už po 14. vteřinách se dělovkou prosadil Martin Nedvěd po skvělém buly Tomáše Krále. Jenže Krávy tentokrát kousali a rychlém vyrovnání Pařízka, rozebrali naši obranu a Musil otočil na 1:2. Důležité pak bylo, že už za dvacet vteřin prostřelil vlašimského brankáře Šupíka z běhu Michal Javůrek a minutu před koncem prokázal svou šikovnost v předbrankovém prostoru centr druhé formace Jan Eitler a strhl vedení zpět na naši stranu.Druhá třetina patřila zcela Jungle a na střely vyzněla pro nás 10:3. Bohužel jediný náš úspěch zapsal opět Michal Javůrek, který po geniální příhře Tomáše Krále neměl problém trefit odkrytou bránu. V poslední části jsme mohli zápas definitivně rozhodnout,ale utápěli jsme se v přihrávkách,kličkách,chyběl nám důraz, tah a hlavně přesná střelba.Hosté tak ještě ucítili šanci a hrozili z nebezpečných brejků.Michal Kaiml v brance si z jejich pokusy poradil a změnu skóre jsme již v aréně neviděli.V sobotu náš tým cestuje do Mělníka.

Střely: 28:16 Přesilovky 1:1 Bez využití

Sestava Jungle: Kaiml - Pavlík, Nedvěd, Sikora, Steigauf, Klicpera, Ibl - Javůrek, Král, Šťastný, Řebík, Eitler, Janatka, Husák, Náprstek, Prajzler

Komentář k utkání trenéra Sikory: Z pohledu výsledku a zisku tří bodů musíme být spokojeni. Protože jsme odskočili týmům za námi na 5 bodů. Z předvedené hry už takovou radost nemám. Nastoupili jsme do zápasu s tím, že se nic nemůže stát a vůbec jsme neplnili taktiku. Toho náš soupeř s velmi zkušeným mužstvem dokázal maximálně využít a být nám více než rovnocenným sokem. V naší hře jsem postrádal to co nás celou dobu zdobí. Týmový výkon, přímočarost, jednoduchost a tah na branku. Tohle všechno musíme už v příštím zápase zlepšit. Samozřejmě pořád to bereme jako přípravu na playoff. Nakonec jsme soupeře přehráli fyzicky, což je pro mě známka toho, že tým je na jarní část po této stránce velmi dobře připraven.