Před play-off má Jungle střeleckou formu. O víkendu převálcoval reservu Boleslavi i Kert Parku

31. března 2015 v 19:47 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

Jungle Fever Kladno - HC Kert Park Praha B 6:0 (1:0,2:0,3:0)

Skvělé obrané i útočné představení předvedl dnes náš klub v kladenské aréně. a hladce si poradil s rezervou pražského Kertu.Hosté přivezli nejlepšího extraligového střelce Martina Kručka a jejich tři formace na začátku budily respekt.Na domácí borce to však vůbec neplatilo. Od začátku na to vlétli a poměr střel 15:4 v první části hovoří za vše.Brankově převahu vyjádřil Matěj Steigauf v přesilovce díky své skvělé orientaci a stabilitě na brankovišti.Důležitým okamžikem bylo dlouhé oslabení 3-5 a 4-5 na přelomu třetin, ale naše speciální týmy oslabení odbránily fantasticky a Jungle následně udeřil.Nejprve svůj pověstný důraz předvedl Martin Špaček a už na 3:0 zvyšovala krásnou akcí lajna X po ose Janatka-Husák-Eitler.Ani ve třetí části domácí ani na chvilku nepolevili a tlak zúročili v další tři trefy.V přesilových hrách zapsali branky Steigauf a Sikora,další pěkný gól přidal Radek Janatka.Poděkování za předvedený výkon patří všem borcům a také divákům,kteří nás příšli podpořit a tým na konci ocenili aplausem.

Střely: 31:10 Přesilovky 6:6 Využití 3:0

Sestava Jungle: Holeček- Řebík, Steigauf, Schnaubelt, Náprstek, Sikora, Pavlík -
Janatka, Eitler, Husák, Prajzler, Špaček, Šťastný, Javůrek, Král, Bakalár

HBC Tygři Mladá Boleslav B - Jungle Fever Kladno 1:11 (1:1,0:6,0:4)

Po dvojciferném vítězství v Mělníku jsme cestovali do arény dalšího outsidera a z Mladé Boleslavi přivezli další vysokou výhru. V první třetině jsme ještě nedokázali využít vyložené šance, ale od druhé části jsme rozjeli opravdový brankostroj a zápas důrazem v brankovišti rozhodli.Domácí sice nasadili kompletní tři formace, ale našemu tlaku čelit vůbec nedokázali.Skvělé představení na plastu Tygrů předvedl Tomáš Král a zapsal 8 bodů(3+5).Desátou branku zavěsil symbolicky v den svých narozenin Tomáš Prajzler.Zítra ráno čeká v 10:00 doma soupeř úplně jiného kalibru.

Střely: 14:48 Přesilovky 5:6 Využití 1:4

Sestava Jungle: Holeček - Pavlík, Klicpera - Steigauf, Řebík - Javůrek, Král, Bakalár, Husák, Eitler, Janatka, Prajzler, Náprstek, Kasner

Komentáře k utkáním trenéra Sikory:
Komentář k zápasu Mladá Boleslav B:
Povinné tři body, pro které jsme jeli. I když soupeř dovedl vyrovnat. Tým hrál svojí hru a zasloženě si odvezl vítězství.Nic víc k tomu není co dodat.

Komentář k zápasu s Kertem B:
Přípravu na víkend jsme směřovali hlavně na tento zápas. Věděli jsme, že Kert potřebuje získat pro ně důležité body a přijedou v plné sestavě včetně hráčů A-týmu. Do zápasu jsme šli se zdravým respektem. Kluci podali kompaktní týmový výkon. Plnili naprosto přesně to, co jsme si řekli a co jsme na Kert trénovali.Soupeře jsme do ničeho nepustili a zcela zaslouženě zůstaly všechny body doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama