Úspěšný vstup do jarní části sezony. Jungle si z Prahy odváží tři body

9. března 2015 v 12:06 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

TJ Kovo Praha B - Jungle Fever Kladno 1:4 (0:2,0:1,1:1)

Do prvního jarního mistráku náš tým nastoupil opravdu natěšený a v první třetině bylo na hřišti jen jedno mužstvo což se projevilo i na skóre.Nejprve Michal Javůrek našel svou podzimní formu a šikovnou dorážkou nás poslal do vedení, vzápětí byl faulován Tomáš Král a trestné střílení s přehledem proměnil 0:2. V poslední vteřině byl však Jan Eitler vyloučen na 5+OK za krvavé zranění a po dalších faulech ve druhé části jsme hráli plných 11 minut v kuse v oslabení..Naštěstí byli domácí díky naší aktivní obraně a Holečkovi v kleci zcela bezzubí a když se hrálo chvíli v plném počtu vymetl po chytré přihrávce Krále šibenici opět Javůrek.Ve třetí části se na Palmovce opět vylučovalo jak na běžícím páse a domácím se podařilo korigovat, ale hned vzápětí nám bombou dodal klid náš lídr Tomáš Sikora. S podobnou disciplínou a počtem oslabení ale v dalších zápasech daleko nedojdeme a to je třeba vylepšit.Jinak můžeme být se startem do jara spokojeni.

STŘELY: 26:23 PŘESILOVKY 8:6 VYUŽITÍ 0:1

Sestava Jungle Fever: Holeček - Pavlík, Klicpera, Voráček, Sikora, Ibl - Javůrek, Král, Bakalár, Řebík, Eitler, Janatka, Šťastný, Náprstek, Prajzler

Komentář trenéra Sikory k utkání: Do utkání jsme vstupovali se zdravým respektem, ale viděl jsem na celem týmu jak jsou na zápas natěšeni. Stanovili jsme na soupeře jasnou taktiku, kterou jsme po celý zápas plnili. Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou. Nebudu vyzdvihovat jednotlivce, protože jsme podali kompaktní týmový výkon s dodržováním taktiky. Mrzí mě obrovská nedisciplinovanost. Hráči by si meli uvědomit, že tohle chování by nás v playoff mohlo hodně mrzet. Děkuji však za předvedenou hru týmu a za tři body.