Březen 2015

Před play-off má Jungle střeleckou formu. O víkendu převálcoval reservu Boleslavi i Kert Parku

31. března 2015 v 19:47 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

Jungle Fever Kladno - HC Kert Park Praha B 6:0 (1:0,2:0,3:0)

Skvělé obrané i útočné představení předvedl dnes náš klub v kladenské aréně. a hladce si poradil s rezervou pražského Kertu.Hosté přivezli nejlepšího extraligového střelce Martina Kručka a jejich tři formace na začátku budily respekt.Na domácí borce to však vůbec neplatilo. Od začátku na to vlétli a poměr střel 15:4 v první části hovoří za vše.Brankově převahu vyjádřil Matěj Steigauf v přesilovce díky své skvělé orientaci a stabilitě na brankovišti.Důležitým okamžikem bylo dlouhé oslabení 3-5 a 4-5 na přelomu třetin, ale naše speciální týmy oslabení odbránily fantasticky a Jungle následně udeřil.Nejprve svůj pověstný důraz předvedl Martin Špaček a už na 3:0 zvyšovala krásnou akcí lajna X po ose Janatka-Husák-Eitler.Ani ve třetí části domácí ani na chvilku nepolevili a tlak zúročili v další tři trefy.V přesilových hrách zapsali branky Steigauf a Sikora,další pěkný gól přidal Radek Janatka.Poděkování za předvedený výkon patří všem borcům a také divákům,kteří nás příšli podpořit a tým na konci ocenili aplausem.

Střely: 31:10 Přesilovky 6:6 Využití 3:0

Sestava Jungle: Holeček- Řebík, Steigauf, Schnaubelt, Náprstek, Sikora, Pavlík -
Janatka, Eitler, Husák, Prajzler, Špaček, Šťastný, Javůrek, Král, Bakalár

HBC Tygři Mladá Boleslav B - Jungle Fever Kladno 1:11 (1:1,0:6,0:4)

Po dvojciferném vítězství v Mělníku jsme cestovali do arény dalšího outsidera a z Mladé Boleslavi přivezli další vysokou výhru. V první třetině jsme ještě nedokázali využít vyložené šance, ale od druhé části jsme rozjeli opravdový brankostroj a zápas důrazem v brankovišti rozhodli.Domácí sice nasadili kompletní tři formace, ale našemu tlaku čelit vůbec nedokázali.Skvělé představení na plastu Tygrů předvedl Tomáš Král a zapsal 8 bodů(3+5).Desátou branku zavěsil symbolicky v den svých narozenin Tomáš Prajzler.Zítra ráno čeká v 10:00 doma soupeř úplně jiného kalibru.

Střely: 14:48 Přesilovky 5:6 Využití 1:4

Sestava Jungle: Holeček - Pavlík, Klicpera - Steigauf, Řebík - Javůrek, Král, Bakalár, Husák, Eitler, Janatka, Prajzler, Náprstek, Kasner

Komentáře k utkáním trenéra Sikory:
Komentář k zápasu Mladá Boleslav B:
Povinné tři body, pro které jsme jeli. I když soupeř dovedl vyrovnat. Tým hrál svojí hru a zasloženě si odvezl vítězství.Nic víc k tomu není co dodat.

Komentář k zápasu s Kertem B:
Přípravu na víkend jsme směřovali hlavně na tento zápas. Věděli jsme, že Kert potřebuje získat pro ně důležité body a přijedou v plné sestavě včetně hráčů A-týmu. Do zápasu jsme šli se zdravým respektem. Kluci podali kompaktní týmový výkon. Plnili naprosto přesně to, co jsme si řekli a co jsme na Kert trénovali.Soupeře jsme do ničeho nepustili a zcela zaslouženě zůstaly všechny body doma.

Gólová přestřelka v Mělníku skončila výhrou Jungle

22. března 2015 v 20:49 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

15.kolo HBC MĚLNÍK - SK JUNGLE FEVER 5:10 (1:1,2:3,2:6)

V zápase v kterém brankáři rozhodně neměli svůj den padlo celkem 15 branek a po šesti trefách v závěrečné třetině jsme si odvezli povinné tři body.Nicméně domácí s osmi hráči v poli u elektrárny v Horních Počaplech dokázali držet dvě třetiny krok a pět inkasovaných branek si už v žádném příštím duelu dovolit nemůžeme!! Naše herní i fyzická převaha se tak projevila až v závěru utkání.Pozitivní jsou určitě dvě premiérové trefy našeho nováčka v obraně Matěje Steigaufa, ta druhá padla dokonce v oslabení a uzavřela skóre na deseti přesných zásazích.Další dvě branky v oslabení přidal náš elitní střelec Michal Javůrek.Vítěznou branku si v čase 34:04 připsala naše posila z Alpiqu Jan Šťastný.Dále nás čeká náročný víkend se sobotním,časným výjezdem do Boleslavi a nedělním domácím kláním se třetím Kertem.

Střely: 21:42 Přesilovky 4:4 Využití 2:2 V oslabení 0:3

Sestava Jungle: Kaiml - Pavlík, Voráček, Sikora, Steigauf, Ibl, Náprstek - Javůrek, Král, Bakalár, Řebík, Eitler, Janatka, Šťastný, Prajzler, Husák

Komentář k utkání trenéra Sikory: Povinné tři body. Jinak bych to nenazval. Moc těžko se motivoval tým proti 8 lidem soupeře. Mělník nám srdnatě dvě třetiny vzdoroval díky naší velmi laxní obraně. 5 obdržených gólů je špatná vizitka naší obranné činnosti komplet všech hráčů. 15 branek v zápase se tak akorát mohlo líbit těm pár divákům, ale mně rozhodně ne. Příští víkend musíme rozhodně tuto činnost zlepšit.

Krávy odjely z Kladna bez bodu

16. března 2015 v 10:56 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

SK Jungle Fever-South Park Cows 4:2 (3:2,1:0,0:0)

Do prvního jarního zápasu v naší aréně jsme šli v podstatě s pěti novými tvářemi a dvěma úplnými nováčky. I přesto, že výkon zatím nebyl ideální, urvali jsme všechny body a udrželi stoprocentní zisk doma.
V deštivé neděli mohli prokřehlí diváci sledovat divokou první třetinu.Už po 14. vteřinách se dělovkou prosadil Martin Nedvěd po skvělém buly Tomáše Krále. Jenže Krávy tentokrát kousali a rychlém vyrovnání Pařízka, rozebrali naši obranu a Musil otočil na 1:2. Důležité pak bylo, že už za dvacet vteřin prostřelil vlašimského brankáře Šupíka z běhu Michal Javůrek a minutu před koncem prokázal svou šikovnost v předbrankovém prostoru centr druhé formace Jan Eitler a strhl vedení zpět na naši stranu.Druhá třetina patřila zcela Jungle a na střely vyzněla pro nás 10:3. Bohužel jediný náš úspěch zapsal opět Michal Javůrek, který po geniální příhře Tomáše Krále neměl problém trefit odkrytou bránu. V poslední části jsme mohli zápas definitivně rozhodnout,ale utápěli jsme se v přihrávkách,kličkách,chyběl nám důraz, tah a hlavně přesná střelba.Hosté tak ještě ucítili šanci a hrozili z nebezpečných brejků.Michal Kaiml v brance si z jejich pokusy poradil a změnu skóre jsme již v aréně neviděli.V sobotu náš tým cestuje do Mělníka.

Střely: 28:16 Přesilovky 1:1 Bez využití

Sestava Jungle: Kaiml - Pavlík, Nedvěd, Sikora, Steigauf, Klicpera, Ibl - Javůrek, Král, Šťastný, Řebík, Eitler, Janatka, Husák, Náprstek, Prajzler

Komentář k utkání trenéra Sikory: Z pohledu výsledku a zisku tří bodů musíme být spokojeni. Protože jsme odskočili týmům za námi na 5 bodů. Z předvedené hry už takovou radost nemám. Nastoupili jsme do zápasu s tím, že se nic nemůže stát a vůbec jsme neplnili taktiku. Toho náš soupeř s velmi zkušeným mužstvem dokázal maximálně využít a být nám více než rovnocenným sokem. V naší hře jsem postrádal to co nás celou dobu zdobí. Týmový výkon, přímočarost, jednoduchost a tah na branku. Tohle všechno musíme už v příštím zápase zlepšit. Samozřejmě pořád to bereme jako přípravu na playoff. Nakonec jsme soupeře přehráli fyzicky, což je pro mě známka toho, že tým je na jarní část po této stránce velmi dobře připraven.


Úspěšný vstup do jarní části sezony. Jungle si z Prahy odváží tři body

9. března 2015 v 12:06 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

TJ Kovo Praha B - Jungle Fever Kladno 1:4 (0:2,0:1,1:1)

Do prvního jarního mistráku náš tým nastoupil opravdu natěšený a v první třetině bylo na hřišti jen jedno mužstvo což se projevilo i na skóre.Nejprve Michal Javůrek našel svou podzimní formu a šikovnou dorážkou nás poslal do vedení, vzápětí byl faulován Tomáš Král a trestné střílení s přehledem proměnil 0:2. V poslední vteřině byl však Jan Eitler vyloučen na 5+OK za krvavé zranění a po dalších faulech ve druhé části jsme hráli plných 11 minut v kuse v oslabení..Naštěstí byli domácí díky naší aktivní obraně a Holečkovi v kleci zcela bezzubí a když se hrálo chvíli v plném počtu vymetl po chytré přihrávce Krále šibenici opět Javůrek.Ve třetí části se na Palmovce opět vylučovalo jak na běžícím páse a domácím se podařilo korigovat, ale hned vzápětí nám bombou dodal klid náš lídr Tomáš Sikora. S podobnou disciplínou a počtem oslabení ale v dalších zápasech daleko nedojdeme a to je třeba vylepšit.Jinak můžeme být se startem do jara spokojeni.

STŘELY: 26:23 PŘESILOVKY 8:6 VYUŽITÍ 0:1

Sestava Jungle Fever: Holeček - Pavlík, Klicpera, Voráček, Sikora, Ibl - Javůrek, Král, Bakalár, Řebík, Eitler, Janatka, Šťastný, Náprstek, Prajzler

Komentář trenéra Sikory k utkání: Do utkání jsme vstupovali se zdravým respektem, ale viděl jsem na celem týmu jak jsou na zápas natěšeni. Stanovili jsme na soupeře jasnou taktiku, kterou jsme po celý zápas plnili. Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou. Nebudu vyzdvihovat jednotlivce, protože jsme podali kompaktní týmový výkon s dodržováním taktiky. Mrzí mě obrovská nedisciplinovanost. Hráči by si meli uvědomit, že tohle chování by nás v playoff mohlo hodně mrzet. Děkuji však za předvedenou hru týmu a za tři body.

Ondřej Klicpera

9. března 2015 v 11:56

Ondřej Klicpera # 17


Martin Nedvěd

9. března 2015 v 11:56

Martin Nedvěd #

-

Matěj Steigauf

9. března 2015 v 11:56

Matěj Steigauf #

-

Leoš Husák

9. března 2015 v 11:55

Leoš Husák #

-
-

Jan Eitler

9. března 2015 v 11:55

Jan Eitler # 62

-
-