Duben 2015

Série čtvrtfinále přinesla vedení v sérii 2:0. Jungle má matchball

28. dubna 2015 v 12:01 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

Zápas 1: Jungle Fever Kladno - South Park Cows Praha 4:1(2:0,0:0,2:1)

V sobotu jsme začali velkým náporem (17:3) a střeleckou převahu zúročil nejprve přesně mířící Bakalár a poté svou klasikou v oslabení Javůrek. Hra se od druhé části vyrovnala a na začátku té třetí utekl Borkovec a dal Krávám naději. Důležitou trefou ale vzápětí kontroval Nedvěd po čistém buly Kasnera. První formace poté uzavřela po pěkné souhře skóre duelu.
Branky: Javůrek 2,Bakalár,Nedvěd-Borkovec

Střely: 31:11 Přesilovky 5:4 Bez využití V oslabení 1:0

Zápas 2: Jungle Fever Kladno - South Park Cows Praha 9:2(2:0,3:2,4:0)

Nedělní výsledek vypadá jasně, ale hosté byli dvě třetiny více než vyrovnaným soupeřem(19:22) a jen díky skvělému Holečkovi v brance a vysoké efektivitě v zakončení svítilo na tabuli skóre 5:2. Naše slabší hra se po druhé přestávce rapidně zvedla a soupeře jsme jasně přehráli (21:3) a dorazili. Od výkonu ve třetí třetině se chceme odrazit do dalšího zápasu série.
Branky: Eitler 2,Janatka,Nedvěd,Král,Kasner,Šťastný,Steigauf,Ibl-Pařízek,Král

Střely: 40:25 Přesilovky 6:5 Využití 3:1

Sestava Jungle Fever: Holeček, Kaiml - Sikora, Voráček, Steigauf, Řebík, Ibl, Pavlík -Javůrek, Král, Bakalár, Janatka, Eitler, Husák, Šťastný, Nedvěd, Prajzler, Náprstek, Joch, Kasner

Komentáře k zápasům trenéra Sikory: Vedeme po víkendu 2:0 na zápasy a to byl náš plán. V prvním zápase jsme byli lepším týmem. Utkání mělo velmi slušný náboj a přítomným divákům se muselo líbit. Podali jsme dobrý kompaktní týmový výkon.
Do duhého zápasu jsme vstoupili hodně vlažně a Cows nám byl více než vyrovnaným soupeřem. První dvě třetiny nás držel ve hře opět skvěle chytající Holeček a taky to, že jsme z minima vytěžili úplně maximum. Třetí třetina byla potom už jednoznaně v naší režii a soupeře jsme už do ničeho nepustili.
Vedeme sice v sérii, ale v žádném případě není nic rozhodnuto.Toho si je komplet celý tým vědom. V sobotu začíná zápas od nuly a my do Prahy pojedeme se zdravým respektem.
Co se týká kulisy během utkání, tak jsem byl až překvapen kolik lidí si našlo cestu na naše víkendové zápasy. Za to jim patří velké poděkování.

Série: Jungle Fever Kladno - South Park Cows Praha 2:0 ! V sérii hrané na tři vítězství plníme roli favorita a v sobotu se přesuneme do Horních Měcholup na utkání číslo 3!

Ke krátkému rozhovoru jsme si pozvali dalšího nováčka v týmu Jungle Fever. Představujeme Tomáše Krále

16. dubna 2015 v 20:06 | Autor: Tomáš Sikora |  Rozhovory s hráči

Ahoj Tomáši. Nejdříve se nám malinko představ. Kolik ti je let, odkud jsi, co děláš ve volném čase, jakou hudbu posloucháš, co máš rád k jídlu, tvé koníčky?
Ahoj, je mi 21 let a pocházím z Kladna. Svůj volný čas trávím s přítelkyní nebo s kamarády. Co se týče hudby, tak nemám vyhraněný styl. Mým nejoblíbenějším jídlem jsou těstoviny s kuřecím masem. A moje koníčky? Vše, co se týká sportu.

Víme, že stále aktivně hraješ hokej. Kde teď momentálně působíš a jaké jsou tvé další hokejové plány do budoucnosti?
Letos jsem působil v Rakovníku. Příští sezonu bych chtěl zkusit 1.ligu, nebránil bych se ani zahraničí.

Tvé největší hokejové úspěchy, pokud nějaké jsou?
Za úspěch považuji postup staršího dorostu "Pézetky" do extraligy.

Přejděme k hokejbalu. Od nové sezóny jsi se připojil k týmu Jungle. Jak si se k nám dostal?
Do Jungle mě přivedl Michal Voráček. Já jsem hledal tým, kde bych mohl po konci hokejové sezony nastoupit, a Michal mi nabídl, jestli bych to nechtěl zkusit právě za Jungle. Přišel jsem se podívat na zápas, domluvil se se Sikim a bylo hotovo.

Stále jsi hráčem kladenského Alpiqu. Přeci jen, extraliga je atraktivnější. Nelákalo tě to spíše tam?
Extraligu už jsem si před dvěma lety vyzkoušel a určitě bych si ji rád ještě někdy zahrál. Nicméně letos jsem s nikým s Alpiqu o svém nástupu nejednal, tak uvidíme, co přinese příští sezona.

Jak by jsi zatím hodnotil tvé vystoupení v Junglech? Za osm zápasů máš 14 kanadských bodů. Co na to říct?
Pro mě jsou osobní statistiky až na druhém místě. Více mi záleží na týmovém úspěchu. 14 kanadských bodů za osm zápasů není nejhorší, ale určitě to mohlo být lepší. Spoustu šancí jsem nevyužil, zrovna si vybavuji prázdnou bránu v Rakovníku, kterou jsem asi z dvou metrů netrefil.

Na jaře většinou nastupuješ v centru a na křídlech máš Michala Javůrka s Ondrou Bakalárem. Jak ti tato spolupráce vyhovuje?
Zatím si naši spolupráci nemohu vynachválit. Oba dva jsou to velice běhaví a rychlí hráči. Dovolím si tvrdit, že mám nejrychlejší křídla v lize, která navíc umí dát gól a perfektně bránit.

Když se ještě vrátím k poslednímu zápasu s Ďáblicema. Sice bylo postavení v tabulce obou týmů jasné. Soupeř s vámi zdatně držel krok a prosazovat jste se začali až po polovině utkání. Zhodnotil bys nám zápas?
My jsme do zápasu šli s tím, že je to pro nás příprava na play off a také jim vrátit podzimní porážku. Soupeř přijel pouze v devíti lidech, bránil střední pásmo a čekal na brejky, kterých moc neměl, a když už nějaký, tak nás podržel brankář. První třetina z naší strany nebyla ideální, v kabině jsme si k tomu
něco řekli a do druhé třetiny jsme vstoupili daleko líp, začali jsme hrát svoji hru. Ďáblice v půlce zápasu fyzicky odpadly a my jsme na hřišti jasně dominovali a zaslouženě vyhráli.

Proti Bohemii jsi bohužel nedohrál a byl jsi nucen odstoupit. Co se stalo a je hlavně vše v pořádku?
Šli jsme do přečíslení 3 na 2, dostal jsem přihrávku před branku, kde se mi soupeřova hokejka dostala mezi nohy a už jsem se klouzal po betonu. Odneslo to koleno, ale naštěstí je jen naražené, takže do play off budu připraven.

Před Vámi je play-off. To, na co se trénuje celý rok a pro co se vlastně hraje. Jak to vidíš ty Tomáši? Máš nějaké osobní cíle. Chtěl by jsi říct něco směrem k týmu?
Máme dva skvělé brankáře, tři vyrovnané lajny, všichni hrajeme pro tým. Pokud nedojdeme do finále, bude to pro mě velké zklamání. Já osobně chci s Junglem bojovat o 1.ligu.

Přejeme hodně štěstí ve vyřazovacích bojích, pevné zdraví a mnoho úspěchů.
Díky za rozhovor a Ahoj.

Děkuji, není za co. Ahoj.

Rozlučka se základní částí za tři body a s gólovými hody!

15. dubna 2015 v 11:59 | Autor: Jaroslav Homola

18.kolo Jungle Fever Kladno - Bohemia Benders Ďáblice 7:0 (0:0,2:0,5:0)

V posledním kole základní části jsme přivítali Ďáblice, dokonale nám vyšla odveta za podzim a udrželi jsme stoprocentní bilanci v naší domácí aréně !!
Hosté přijeli bránit střední pásmo a díky rozkouskované hře jsme se dlouho nemohli dostat do většího tempa,tlaku a přesného zakončení.Ve druhé části musel předvést několik skvělých zákroků Kuba Holeček a to nás nastartovalo.Nejprve se důrazem prosadil Jan Eitler a 8 vteřin před druhou sirénou využil bombou důležitou přesilovku Milan Schnaubelt.Ve třetí třetině už hosté rezignovali a duel jsme ovládli. A opět se prosadili stejní střelci když Eitler skóroval 3x a Schnaubelt dokonce 4x když závěrečnou trefu přidal v oslabení.Prostřídali jsme i gólmany ,máme volný víkend a čekáme na soupeře, který vzejde z předkola.K hodnocení celé základní části se brzy vrátíme.

Střely: 45:19 Přesilovky 7:5 Využití 1:0 V oslabení 1:0

Sestava Jungle Fever: Holeček (33. Kaiml) - Řebík, Steigauf, Ibl, Pavlík, Sikora, Nedvěd - Janatka, Eitler, Šťastný, Javůrek, Král, Husák, Náprstek, Schnaubelt, Prajzler

Komentář k utkání trenéra Sikory: Poslední zápas základní části jsme si patřičně užili. Bylo to spíše o dobývání obrany a branky Ďáblic, i když hosté několikrát zahrozili z brejků. Nikdo se nám před playoff nezranil, do hry se dostali všichni včetně druhého gólmana a domácí aréna zůstala po celou základní část nedobyta. Tím nám skončil trénink a komplet celý tým je správně nažhaven na to hlavní - a to je playoff.