Rozlučka se základní částí za tři body a s gólovými hody!

15. dubna 2015 v 11:59 | Autor: Jaroslav Homola

18.kolo Jungle Fever Kladno - Bohemia Benders Ďáblice 7:0 (0:0,2:0,5:0)

V posledním kole základní části jsme přivítali Ďáblice, dokonale nám vyšla odveta za podzim a udrželi jsme stoprocentní bilanci v naší domácí aréně !!
Hosté přijeli bránit střední pásmo a díky rozkouskované hře jsme se dlouho nemohli dostat do většího tempa,tlaku a přesného zakončení.Ve druhé části musel předvést několik skvělých zákroků Kuba Holeček a to nás nastartovalo.Nejprve se důrazem prosadil Jan Eitler a 8 vteřin před druhou sirénou využil bombou důležitou přesilovku Milan Schnaubelt.Ve třetí třetině už hosté rezignovali a duel jsme ovládli. A opět se prosadili stejní střelci když Eitler skóroval 3x a Schnaubelt dokonce 4x když závěrečnou trefu přidal v oslabení.Prostřídali jsme i gólmany ,máme volný víkend a čekáme na soupeře, který vzejde z předkola.K hodnocení celé základní části se brzy vrátíme.

Střely: 45:19 Přesilovky 7:5 Využití 1:0 V oslabení 1:0

Sestava Jungle Fever: Holeček (33. Kaiml) - Řebík, Steigauf, Ibl, Pavlík, Sikora, Nedvěd - Janatka, Eitler, Šťastný, Javůrek, Král, Husák, Náprstek, Schnaubelt, Prajzler

Komentář k utkání trenéra Sikory: Poslední zápas základní části jsme si patřičně užili. Bylo to spíše o dobývání obrany a branky Ďáblic, i když hosté několikrát zahrozili z brejků. Nikdo se nám před playoff nezranil, do hry se dostali všichni včetně druhého gólmana a domácí aréna zůstala po celou základní část nedobyta. Tím nám skončil trénink a komplet celý tým je správně nažhaven na to hlavní - a to je playoff.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama