Série čtvrtfinále přinesla vedení v sérii 2:0. Jungle má matchball

28. dubna 2015 v 12:01 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

Zápas 1: Jungle Fever Kladno - South Park Cows Praha 4:1(2:0,0:0,2:1)

V sobotu jsme začali velkým náporem (17:3) a střeleckou převahu zúročil nejprve přesně mířící Bakalár a poté svou klasikou v oslabení Javůrek. Hra se od druhé části vyrovnala a na začátku té třetí utekl Borkovec a dal Krávám naději. Důležitou trefou ale vzápětí kontroval Nedvěd po čistém buly Kasnera. První formace poté uzavřela po pěkné souhře skóre duelu.
Branky: Javůrek 2,Bakalár,Nedvěd-Borkovec

Střely: 31:11 Přesilovky 5:4 Bez využití V oslabení 1:0

Zápas 2: Jungle Fever Kladno - South Park Cows Praha 9:2(2:0,3:2,4:0)

Nedělní výsledek vypadá jasně, ale hosté byli dvě třetiny více než vyrovnaným soupeřem(19:22) a jen díky skvělému Holečkovi v brance a vysoké efektivitě v zakončení svítilo na tabuli skóre 5:2. Naše slabší hra se po druhé přestávce rapidně zvedla a soupeře jsme jasně přehráli (21:3) a dorazili. Od výkonu ve třetí třetině se chceme odrazit do dalšího zápasu série.
Branky: Eitler 2,Janatka,Nedvěd,Král,Kasner,Šťastný,Steigauf,Ibl-Pařízek,Král

Střely: 40:25 Přesilovky 6:5 Využití 3:1

Sestava Jungle Fever: Holeček, Kaiml - Sikora, Voráček, Steigauf, Řebík, Ibl, Pavlík -Javůrek, Král, Bakalár, Janatka, Eitler, Husák, Šťastný, Nedvěd, Prajzler, Náprstek, Joch, Kasner

Komentáře k zápasům trenéra Sikory: Vedeme po víkendu 2:0 na zápasy a to byl náš plán. V prvním zápase jsme byli lepším týmem. Utkání mělo velmi slušný náboj a přítomným divákům se muselo líbit. Podali jsme dobrý kompaktní týmový výkon.
Do duhého zápasu jsme vstoupili hodně vlažně a Cows nám byl více než vyrovnaným soupeřem. První dvě třetiny nás držel ve hře opět skvěle chytající Holeček a taky to, že jsme z minima vytěžili úplně maximum. Třetí třetina byla potom už jednoznaně v naší režii a soupeře jsme už do ničeho nepustili.
Vedeme sice v sérii, ale v žádném případě není nic rozhodnuto.Toho si je komplet celý tým vědom. V sobotu začíná zápas od nuly a my do Prahy pojedeme se zdravým respektem.
Co se týká kulisy během utkání, tak jsem byl až překvapen kolik lidí si našlo cestu na naše víkendové zápasy. Za to jim patří velké poděkování.

Série: Jungle Fever Kladno - South Park Cows Praha 2:0 ! V sérii hrané na tři vítězství plníme roli favorita a v sobotu se přesuneme do Horních Měcholup na utkání číslo 3!