Dvě vybojovaná vítězství v naší aréně znamenají,že do finále nám chybí poslední krok

15. května 2015 v 10:19 | Autor: Jaroslav Homola

Stav série: Jungle Fever Kladno - Kovo Praha B 2:0


Zápas 1: JUNGLE-KOVO 4:2(3:0,1:0,0:2)

Kanadského gólmana v brance Kova přivítal nejdříve Tomáš Král parádní brankou z otočky a vzápětí tvrdou ranou od mantinelu zvýšil Honza Eitler.Skóre podařené první třetiny semifinále uzavřel opět Tomáš Král,dokonce v oslabení, kdy utekli s Honzou Šťastným.3:0.Druhou část jsme opět ovládali a 10 vteřin před jejím závěrem dovršil hattrick Tomáš Král.Skóroval tak 5-5,v oslabení i v přesilovce,skvělý výkon.V závěru jsme hodně polevili a dovolili Vosám snížit.

Branky: Král 3, Eitler - Miksa, Hájek
Střely: 24:23 Přesilovky 3:5 Využití 1:0 V oslabení 1:0


Zápas 2: JUNGLE-KOVO 7:2(2:2,4:0,1:0)

Už ve 20.vteřině skóroval po akci celé první formace opět Tomáš Král,ale hosté byli tentokrát v úvodu lepší(8:12) a dokázali dvakrát vyrovnat v početní převaze.Dalším pohromám pak zabránil skvělý Kuba Holeček.Do druhé části jsme museli změnit strategii, ale nejdříve nás čekala výhoda 5-3 ve které jsme zápas dvěma trefami rozhodli:3:2 Tomáš Král(Nedvěd) 4:2 Michal Javůrek(Schnaubelt).Tomáš Král pak v další přesilovce opět dovršil hattrick a za chvíli servíroval Milan Schnaubelt svou třetí gólovou asistenci pro Jardu Řebíka 6:2 !!!Když v poslední třetině zarovnal skóre Honza Šťastný bylo už dávno jasné, že Vosy odletí do Prahy díky naším Lvům bez bodu i bez nálady.

Branky: Král 3, Javůrek 2,Řebík,Šťastný - Zeman,Kolín
Střely: 29:29 Přesilovky 4:7 Využití 3:2!!

Sestava Jungle: Holeček, Kaiml - Sikora,Pavlík - Javůrek, Král, Bakalár - Steigauf, Řebík -Šťastný, Eitler, Husák - Nedvěd, Ibl - Janatka, Schnaubelt, Prajzler - Náprstek, Kasner

Komentář k zápasům trenéra Sikory:

Chtěli jsme po víkendu vést 2:0. Což se povedlo. Obě utkání splňovaly parametry semifinále. Soupeř nám nenechal nic zadarmo. Zápasy byly náročné, hrálo se hodně tvrdě a byl to boj o každý míček. Děkuji komplet celému týmu za předvedenou hru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama