Jungle Fever strhl čtvrtfinálovou sérii na svou stranu v poměru 3:0 a jde dál!

7. května 2015 v 11:52 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

Série čtvrtfinále: Jungle Fever Kladno - South Park Cows 3:0.

Zasloužený postup mezi nejlepší čtyři, kde nás v semifinále čeká již tuto sobotu a neděli vítěz středečního duelu Kovo-Spectrum.

Třetí zápas série: South Park Cows Praha - Jungle Fever Kladno 4:6 (3:1,1:2,0:3)

Bez trenéra a s několika borci pod prášky nám na plastovém hřišti zcela utekla první třetina, ve které nás domácí rozebrali a zaslouženě vedli o dvě branky.Ve druhé části jsme začali doslova dřít a výsledkem bylo skvostné sólo Tomáše Krále v přesilovce(asistence Holeček) a chytré vyrovnání Jardy Řebíka. Bohužel takřka vzápětí hvězda Krav Zdeněk Král dovršil svůj hattrick a poslal South Park opět do vedení.4:3.Ve třetích třetinách však dokážeme zúročit náročnou letní a zimní přípravu a soupeře přehrát.A to se stalo i tentokrát(5:13) když jsme poprvé na jaře museli otáčet zápas.Nejprve po pěkné přesilovkové kombinaci srovnal Martin Nedvěd a o minutu později nás do vytouženého vedení poslal Radek Janatka. Výhru a postup pak potvrdila klasická akce rychlíků v podání dvojice Bakalár-Javůrek.

Branky: 2 Javůrek, Král T., Řebík, Nedvěd, Janatka - 3 Král Z., Borkovec

Střely: 24:35 Přesilovky 4:3 Využití 1:2

Sestava Jungle: Holeček - Voráček, Joch, Javůrek,Král,Bakalár, Steigauf, Řebík, Janatka, Eitler, Husák, Ibl, Pavlík, Náprstek, Nedvěd, Prajzler