Jungle Fever zdolal pražské Kovo a postupuje do finále!

18. května 2015 v 16:02 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních
Stav série: Jungle Fever - Kovo Praha B 3:0 aneb jdeme do finále! V obrovském sobotním dramatu jsme přetlačili Kovo v prodloužení a ve finále nás čeka obhájce titulu z Rakovníka!

Kovo Praha B - Jungle Fever Kladno 3:4 p (0:1,1:0,2:2,0:1)

Do duelu jsme nešli v plné sestavě,ale nástup jsme měli parádní.V první části(4:14) jsme zasypali kanadského gólmana Sevignyho střelbou, ale chytal fantasticky a ujala se pouze třetí dorážka Michala Javůrka. Tlačili jsme i v druhé části(9:15), ale domácí z nenápadné akce srovnali a byli stále nebezpečnější.1:1.Ve třetí třetině šli Vosy do převahy(16:5) a výsledkem byl vedoucí gól Čaneckého po buly, které nám tentokrát opravdu nevycházely.Pak však přišly velké chvíle Michala Javůrka,který dokonal hattrick. Nejprve zpoza branky srovnal a za minutu po chybě domácích a přečíslení dva na nulu proměnil výzvu od Jardy Řebíka 2:3 !! Poté jsme bohužel faulovali a domácí Vosy se dostali do obrovského tlaku.Vyrovnali a navíc trefili břevno a nevyužili ani další závary.Klinickou smrt jsme ovšem díky nesmírné obětavosti a padání do střel přežili a šlo se do prodloužení.3:3.V něm oba celky nevyužili své přesilovky ani další šance a vypadalo to, že rozhodnou nájezdy.V čase 53:24 však přihrávku Tomáše Sikory pěkně protečoval Michal Kasner do běhu a JAROSLAV ŘEBÍK v plné rychlosti našel z křídla mezírku mezi betony kanadského brankáře!!JSME VE FINÁLE

Branky: 2 Janáček,Čanecký-3 Javůrek,Řebík

Střely: 32:39 Přesilovky 5:5 Využití 1:0

Sestava Jungle: Holeček,Kaiml - Pavlík, Sikora, Javůrek, Král, Kasner, Steigauf, Řebík, Schnaubelt, Eitler, Husák, Ibl, Náprstek, Prajzler, Janatka