Listopad 2015

Jungle Fever před pauzou vede tabulku

1. listopadu 2015 v 17:20 | Autor: Jaroslav Homola |  Články o utkáních

Jungle Fever Kladno - HC Kert Park B 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Výborné utkání viděla kladenská aréna. Hosté přijeli sebevědomě a s duem Kručka s Fejfarem chtěli uspět. Ale i domácí Lvi se na duel dobře připravili a měli drtivý úvod, když hned na začátku utkání vedli 2:0 po trefách Javůrka a Nováka. Kertu trvalo půl zápasu, než je zpátky do utkání vrátil kapitán Procházka, ale téměř vzápětí utekl Bakalár a nekompromisně zvýšil na 3:1. Hosté ještě předvedli pěknou akci ve třetí části zakončenou Fejfarem, ale domácí si závěr pohlídali a 2 vteřiny před sirénou pečetil 3 body Jan Jůzek. K vysoké úrovni nedělního klání přispěli i bezchybní sudí.

Ty také chválil trenér hostů Jan Skalník: "Na Kladně jsme se těšili na vyrovnané utkání a chtěli jsme se před prvním týmem tabulky ukázat. Bohužel po čtyřech minutách hry jsme prohrávali 2:0 a to pro nás byla hodně studená sprcha. Proti silově vybavenému soupeři jsme se neprosazovali a celou první třetinu jsme se hledali. Od druhé části jsme přidali na důrazu a dostali jsme se více do hry, důrazem se prosadil kapitán Procházka. Kladno však stihlo do konce třetiny opět odskočit na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině jsme vsadili vše na útok a po hezké kombinaci po ose Fajc, Kruček a Fejfar zakončoval poslední jmenovaný. To bylo však z naší strany všechno. Opět jsme se překombinováním našich akcí obrali o střely na bránu a potencionální góly. A tak 2 vteřiny před koncem ještě upravil soupeř střelou z dálky na konečných 4:2. Z mého pohledu to bylo pěkné utkání plné osobních, jak silových, tak sprintérských soubojů, brankářských zákroků a gólových zásahů. Musím také pochválit výkon rozhodčích, který na této úrovni nebývá příliš zvykem."

Spokojen byl domácí kouč Tomáš Sikora: "Nechtěli jsme doma ztratit body a také jsme do zápasu od začátku vlétli. Troufám si tvrdit, že rozhodující moment byl hned v první minutě utkání, kdy jsme dali branku a hostům překazili jejich plány. Utkání bylo hodně rychlé, plné pohybu a kombinace z obou stran. Opět nás podržel gólman, tentokrát Adam Majerníček, ale od toho tam je. Konečně jsem viděl komplexní týmový výkon a plné nasazení od všech hráčů."